Великочернігівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Нижньотеплівської громади

Про встановлення транспортного податку по Великочернігівській сільській раді

ВЕЛИКОЧЕРНІГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ    № 28/9

11  червня  2019 р                                                                                     с.Велика Чернігівка

Про встановлення транспортного податку

по  Великочернігівській сільській  раді

Керуючись ст.ст.10, 267.2.1, 267.2, Податкового кодексу України, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Великочернігівська сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Великочернігівської сільської ради транспортний податок.
  2. Встановити, що об’єктом спадкування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років ( включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад  375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня  податкового ( звітного ) року.
  3. Відповідальність за порушення даного рішення наступає у відповідності   до глав 11 та 12 Податкового кодексу України.
  4. Секретарю виконавчого комітету сільської ради Ільченко С.І.            здійснити  оприлюднення     даного рішення.
  5. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну            комісію сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів та цін

Сільський  голова                                                        Ю.В. Кенюк