Великочернігівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Нижньотеплівської громади

Про встановлення на 2020 рік ставки податку за місця для паркування транспортних засобів.

ВЕЛИКОЧЕРНІГІВСЬКА  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 червня 2019 року                                                    № 28 /8

С.Велика Чернігівка

Про встановлення на 2020 рік ставки  податку

за місця для паркування транспортних засобів.

Відповідно до статті 10 розділу і, статті 265 розділу XII Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити податок за місця для паркування транспортних засобів території села Велика Чернігівка на  2020 рік .
  2. Встановити на 2020 рік ставки податку  за 1 кв. метр загальної площі в таких розмірах:
  • 0,10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
  1. Відповідність за порушення данного рішення наступає у відповідності до глав 11 та 12 Податкового кодексу України.
  2. Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.
  3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на постійну комісію з питань плану­вання бюджету та фінансів

Сільський голова                                                                                           Кенюк Ю.В.