A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великочернігівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Нижньотеплівської громади

Рішення сільської ради №7/1 «Про сільський бюджет на 2020 рік»

Кількість переглядів: 201
Скликання: 7 скликання
Сесія: 7 сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 18.12.2019
Номер документу: 7/1
Назва документу: Про сільський бюджет на 2020 рік
Прикріплені файли:

 

Україна                                                                                                   Великочернігівська сільська рада                                                                      Станично-Луганського району, Луганської області                                                          7 сесія  VII скликання

                              Р І Ш Е Н Н Я                    № 1

 від  18 грудня 2019 року                                                   с. Велика Чернігівка

Про сільський бюджет на 2020 рік

 

Відповідно до статей 14, 20, 22, 23, 55, 63, 64, 69-73, 89, 91, 96, 101, 108 Бюджетного кодексу України, п.23 часті 1 ст.26, ст.61-66 Закону України « Про місцеве самоврядування Україні», Закону України Про Державний бюджет України на 2020 рік»,

Великочернігівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2020рік:

доходи сільського бюджету у сумі 13 156 220 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 13 156 220 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки сільського бюджету у сумі 13 156 220 гривень, у тому числі видатки загального фонду – 13 156 220 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 100 гривень, визначених цим пунктом;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додаткам 2 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 3 до цього рішення.

4. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих програм у сумі 170 000 гривень, згідно з додатком 4 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2020 рік до доходів належать надходження, визначені частиною першою статті 64, Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 та 101 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2020 рік є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України, Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та інші надходження, що зараховуються до сільського бюджету згідно із законодавством.

7. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансфери місцевим бюджетам

 

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільській раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Зазначити положення щодо забезпечення головними розпорядниками коштів сільського бюджету виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

4) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме: публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України на офіційному сайті с.Велика Чернігівка (https://vchernigivska-gromada.gov.ua/

5) оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження.

10. З метою забезпечення безперебійного фінансування бюджетної установи та заходів, передбачених в сільському бюджеті, дозволити виконавчому комітету Великочернігівської сільської ради в процесі виконання сільського бюджету у міжсесійний період за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету, здійснювати перерозподіл коштів за економічною та функціональною класифікацією в межах загального обсягу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондам сільського бюджету з послідуючим затвердженням цих змін на сесії ради.

11. Визначити, що додатки 1–4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

12. Визначити, що інформація про сільський бюджет публікується в газеті « Время_».

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань фінансів бюджету планування соціально-економічного розвитку , інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 Голова сільської ради          Юрій КЕНЮК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора