A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великочернігівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Нижньотеплівської громади

Рішення сільської ради №6/11 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Верхньобогданівка (Рішко К.В.)»

Кількість переглядів: 173
Скликання: 7 скликання
Сесія: 6 сесія
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 20.11.2019
Номер документу: 6/11
Назва документу: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту села Верхньобогданівка (Рішко К.В.)
Прикріплені файли:

 

 

УКРАЇНА

Великочернігівська сільська рада

Станично-Луганського району, Луганської області

     6 сесія  VII скликання

                             Р І Ш Е Н Н Я                    №  11

 від 20 листопаду  2019 року                          Велика Чернігівка

Про затвердження проекту землеустрою                                                                                                                           щодо відведення земельної ділянки   у власність                                                                                              для ведення особистого селянського господарства                                                                                                                                                                                             в межах населеного пункту села Верхньобогданівка  (Рішко К.В.)

 

                     Розглянувши заяву Рішко Катерини Вікторівни від 11.11.2019р. зареєстрованої за адресою: с. Верхньобогданівка, вул. 1 Травня буд. 31,  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну  власність  для ведення особистого селянського господарства, в межах населеного пункту села Верхньобогданівка,   керуючись ст. 26,  закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12,118,121 Земельного кодексу України», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням» від 14.05.2013 року № 233- УІІ,  Великочернігівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 2,0000га  для ведення особистого селянського господарства на території Великочернігівської сільської ради в межах населеного пункту села Верхньобогданівка, Станично – Луганського району, Луганської області.
  2. Передати безоплатно у  власність гр. Рішко Катерині Вікторівні земельну ділянку загальною площею 2,0000га -  кадастровий номер: 4424881500:04:001:0079  для ведення особистого селянського господарства розташовану в межах населеного пункту села Верхньобогданівка,  Станично – Луганського району Луганської області.
  3. Гр. Рішко Катерині Вікторівні звернутись до реєстраційної служби Станично – Луганського районного  управління юстиції для оформлення права власності на земельну ділянку

 

  1. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, комунальної власності, житлово – комунального господарства. 

 

 

 

          Голова Великочернігівської сільської ради                        Юрій КЕНЮК


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора